10 en 11 november – crossen

Het was een druk weekend voor de avmo atleten met wedstrijden voor de wegatleten in Bellem en een cross in Maria Aalter. Eén atleet zocht het zaterdag een beetje verder van het clubhuis en ging crossen in Eigenbrakel.

In Maria-Aalter stonden er maar liefst 47 avmo atleten aan de start. De clubtent is bij momenten te klein voor al deze atleten.

Uitslag Cross Brain Lalleud/Eigenbrakel

10 november 2018

Simon D’Hoore 5e op de lange cross

 

 

Uitslag cross Maria-Aalter

11 november 2018

 

Benjamin meisjes 2011 (18 dln)

 Beau Gotelaere: 12de

 

 

 

Benjamin meisjes 2010 (35 dln)

 Laure Ketels : 8ste

Emma Verbeke: 12de

Laura Bearelle: 30ste

 

Benjamin heren 2011 (52 dln)

 Rube Creytens : 1ste

Matteo Dierick : 10de

Leon Bogaert : 20ste

Tijs Lecomte: 46ste

 

Benjamin heren 2010 (51 dln)

 Telmo Dekie: 10de

Yannis Chevrolet: 14de

 

Pupillen dames 2009 (39 dln)

Emmie Lecomte : 30ste

Fèline Lefranc : 39ste

 

Pupillen dames 2008 (35 dln)

 Dieuwke Laleman : 3de

Heleen Lamont : 5de

Jorun Claus : 12de

Leonie Bogaert : 25ste

 

Pupillen heren 2009 (43 dln)

 Brian Defour : 30ste

Freek Braeckevelt : 31ste

Kobe Bearelle: 34ste

Baptiste Lannoo: 42ste

  

Pupillen heren 2008 (41 dln)

Tiago dekie : 5de

Joren van Daele : 6de

Iben Creytens : 7de

 

Dames miniemen 2006 (31 dln)

 Margot Thanghe : 6de

Stien Steyaert : 17de

Anna Steyaert : 30ste

 

Miniemen heren 2007 (39 dln)

 Jasper Vanlandschoot : 13de

Victor De Buck : 18de

 

Miniemen heren 2008 (31 dln)

 Lars Braeckevelt : 29ste

 

Cadetten dames (25 dln)

 Hanne Callens : 12de

Noor Braeckevelt : 18de

 

Cadetten heren (49 dln)

 Baptiste Laureys : 30ste

Tibe Vandekerckhove: 32ste

Wout Gordier : 47ste

 

Scholieren jongens (26 dln)

 Matice Van Walleghem : 12de

Mattis Tanghe : 14de

Robbe Callens : 18de

Bernard Laureys : 19de

Bram Thieren : 24ste

 

Dames masters (16 dln)

 Melissa Nobus : 1ste

Katrijn Van Hulle : 2de

Geerolf Christa : 16de

 

Heren masters 50+ (30 dln)

Dirk Lannoo : 9de

 

Heren junioren (7 dln)

Milan Verschaeve : 4de

 

Heren masters 35-45 (29 dln)

Arne Chevrolet : 6de

Geert Royaert : 14de

Christophe De Baets : 18de

 

Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten.

  • Clubsponsors

    Wij dragen onze clubsponsors een warm hart toe