crossen bij lenteweer in Waregem en Mol

In Mol ging Charline Vanneste van start in de crosscupwedstrijd. Ze duldde geen tegenstand want ze won de wedstrijd met een halve minuut voorsprong!

 

In Waregem kwamen er 53 avmo atleten aan de start (54? Want Ward Declerck staat niet in de uitslag ?!). Er werden mooie resultaten gelopen met ook een paar podiumplaatsen. Alleen was het voor een aantal juryleden wat te warm, want ze lieten de dames juniores/senioren/masters een ronde minder lopen en dankzij een paar attente molenlanders werd dezelfde fout gelukkig tijdig vermeden bij de heren masters.

Jongerencross Waregem

4 november 2018

 

Benjamin 2010 – 2011 (84 dln)

Kamiel Guillemyn : 8ste

Léon Bogaert : 27ste

Matteo Dierick: 31ste

Mauro Voet : 38ste

Lannoo Lucas : 49ste

Tijs Lecomte: 59ste

 Pupillen 2008-2009 (80 dln)

Joren Van Daele: 10de

Freek Braeckevelt: 47ste

Andres Feys: 48ste

 Miniemen 2006-2007 (62 dln)

Jasper Vanlandschoot: 16de

Victor De Buck: 22ste

Achiel Dedecker: 38ste

Lars Braeckevelt: 46ste

Tuur Lannoo: 47ste

Cadetten (48 dln)

Victor Dedecker: 4de

Léon Dedecker: 5de

Thijs Gelaude: 6de

Baptiste Laureys: 32ste

Tibe Vandekerckhove: 33ste

Tibo Eeckhout: 47ste

Scholieren (30 ste)

Matice Van Walleghem: 11de

Robbe Callens: 18de

Bernard Laureys: 19de

Bram Thieren: 24ste

 Masters/junioren (58 dln)

Bart Verkaemer: 13de (master)

Jens-Magnus Verhelst: 19de (jun)

Dirk Lannoo: 35ste (master)

Bart Guillemyn: 38ste (master)

Geert Royaert: 39ste (master)

Pol Vackier: 44ste (master)

Tom Dedecker: 51ste (master)

senioren (25 dln)

Kevin De Grande: 14de

Benjamin 2010 -2011 (67 dln)

Laure Ketels: 11de

Emma Verbeke: 18de

Beau Gotelaere: 53ste

Nelle Standaert: 59ste

Margot Eeckhout: 67ste

Pupillen 2008-2009 (78 dln)

Lonneke Callens : 3de

Dieuwke Laleman: 5de

Heleen Lamont : 8ste

Jorun Claus : 24ste

Julie Maenhoudt: 37ste

Leonie Bogaert: 40ste

Free Naert: 43ste

Emmie Lecomte: 73ste

Féline Lefranc: 78ste

 miniemen 2006-2007 (62 dln)

Margot Tanghe: 3de

 cadetten (28 dln)

Noor Braeckevelt: 10de

Hanne Callens: 12de

junioren/senioren/masters (31 dln)

Katrijn Van Hulle: 2de ( 1ste master)

Melissa Nobus: 6de (3de master)

Lieze Slos: 17de

Petra Depypere: 23ste

 

 

Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten.

  • Clubsponsors

    Wij dragen onze clubsponsors een warm hart toe