wedstrijden 22 – 25 augustus

De – bijna – tropische temperaturen konden heel wat atleten niet weerhouden om de spikes aan te binden.

Zondag mochten de clubs tijdens het PK aflossing nog eens in team aantreden, op zoek naar medailles.

De avmo atleten deden het niet onaardig en mochten heel veel op het podium staan.

Sprintmeeting Lebbeke

22 augustus

cadetten meisjes

Jutta Van Daele: 13.42s op de 100m, 4.78m bij verspringen

 

Brussels Grand Prix

23 augustus

Hanne Claus : 100m in 12.04s

 

Flanderscup Huizingen

24 augustus

Mattis Tanghe:  2:01.10 op de 800m

Robin Vanluchene: 46.94m bij speerwerpen

Emile Gesqueire: 2:02.48 op de 800m

 

 

PK estafette

Roeselare 25 augustus

 

 benjamin heren

 4x60m

38.55s  – PK2

DEKIE TELMO – BOGAERT LéON –  GUILLEMYN KAMIEL –  CREYTENS RUBE

 

3×600

6’14.98 – PK2

DEKIE TELMO – GUILLEMYN KAMIEL – CREYTENS RUBE

 

pupillen meisjes

 4×60

35.55s –  PK2

CALLENS LONNEKE – LALEMAN DIEUWKE – LAMONT HELEEN – CLAUS JORUN

3×600

5’56.12 –  PK3

CALLENS LONNEKE – LAMONT HELEEN – LALEMAN DIEUWKE

 

pupillen heren

 4×60

35.97s – PK3

CLAEYS SENNA – WALLYN MAXIM – CREYTENS IBEN – DEKIE TIAGO

4×600

6’01.27 – PK2

CLAEYS SENNA – CREYTENS IBEN – DEKIE TIAGO

 

Miniemen dames

 3×600

6’02.65

DESIMPELAERE LEONIE – COOL MICHELLE – TANGHE MARGOT

 

AC dames

 4×100

52.84s

MAES FAITH – COOL CHARELLE – MARREEL MARGOT – VAN DAELE JUTTA

53.19s

TERRYN ELLEN – CALLENS STEPHANIE – SCHEFFERS HANNE – STEVENS NONA

 

4×200

1’54.85

MAES FAITH – COOL CHARELLE – MARREEL MARGOT – VAN DAELE JUTTA

1’52.63

TERRYN ELLEN – CALLENS STEPHANIE – SCHEFFERS HANNE – STEVENS NONA

 

Scholieren heren

4×100

50.79s

 MATON ANDREAS – TERRYN HANNES – VERVENNE RICARDO – VERSCHAEVE TRISTAN

4×800

8’58.33 – PK3

TERRYN HANNES – TANGHE MATTIS – CALLENS ROBBE – LAUREYS BERNARD

 

AC heren

4×100

45.93s – PK3

DEPREZ JOCHEN – VANLUCHENE TOM – SCHEFFERS LUKAS – BRIDOUX SYLAS

4×800

8’12.74 –  PK1

DECLERCK MISHA – DE GRANDE KEVIN – GESQUEIRE EMILE – DECLERCK WARD

4×200

1’46.73

MATON ANDREAS – VERSCHAEVE TRISTAN – VELGHE EMIEL – VERVENNE RICARDO

 

1’35.67

DEPREZ JOCHEN – VANLUCHENE TOM – SCHEFFERS LUKAS – BRIDOUX SYLAS

 

Cadetten heren

 4×800

9’22.29 – PK2

DEDECKER LéON – DEDECKER VICTOR – VELGHE EMIEL – VANDEKERCKHOVE TIBE

 

master heren

 4×800

10’26.13 – PK2

LANNOO DIRK – DEDECKER TOM – DEVOLDERE GILBERT – DELEERSNIJDER PATRICK

 

4×400

4’22.72 – PK1

TANGHE JEROEN –  DEDECKER TOM – DEVOLDERE GILBERT – LANNOO DIRK

 

Master dames

 4×400

4’57.93 – PK1

D’HONDT NATHALIE – DEFOORT SAARTJE – GEEROLF CHRISTA – HASPESLAGH CHARLOTTE

 

 

 

 

 

Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten.

  • Clubsponsors

    Wij dragen onze clubsponsors een warm hart toe