25 avmo ploegen op pk estafetten en OostWest cup Deinze

Oost-West cup Deinze

Cadetten heren

Tibe Vandekerckhove : 1.45m bij hoog, 4.88m bij ver

Wout Willems : 35.13m bij speer

Schol heren

Bridoux Sylas: 100m in 12.34s, 5.72m bij ver

Hannes Terryn: 100m in 12.74s, 1.55m bij hoog

Siebe Bridoux : 30.03m bij speer

Senioren heren

Ward Declerck : 3000m in 8:50.94

Robin Vanluchene: 48.52m bij speer

Stephen De Craene : 5.20m bij ver

Master heren

Patrick De Craene: 25.61m bij speer, 2.63m bij ver

Junioren vrouwen

Pauline Callens: 100m in 13.81s, 4.88m bij ver

Senioren vrouwen

Delphine Callens: 30.90m bij discus, 8.38m bij kogel, 26.02m bij speer

Stephanie Callens: 29.20m bij discus, 26.84m bij speer, 4.96m bij ver

Ellen Terryn: 7.10m bij kogel, 4.32m bij ver

 

PK estafetten

Ben heren

4×60

Yannis Chevrolet, Freek Braeckevelt, Brian Defour en Achiel Vandezande in 39.53

3×600

Yannis Chevrolet, Telmo Dekie en Achiel Vandezande in 6’43.49

Aloïs De Keukeleire, Freek Braeckevelt en Brian Defout in 7’11.27

Pup meisjes

4×60

Leonie Bogaert, Heleen Lamont, Eva Lannoo, Chloë Ameye in 40.81

Jorun Claus, Dieuwke Laleman, Leonie Desimpelaere en Lore Van Hecke in 37.41

3×600

Lore Van Hecke, Dieuwke Laleman en Heleen Lamont in 6’21.53

Leonie Desimpelaere, Leonie Bogaert en Eva Lannoo in 6’53.75

Pup heren

4×60

Tiago Dekie, De Buck Victor, Iben Creytens en Joren Van Daele in 37.34

3×600

Joren Van Daele, Achiel Dedecker en Tiago Dekie in 6’22.22

Victor De Buck, Iben Creytens en Victor-Jan Audenaert in 6’45.12

Min meisjes

4×80

Eloïse Rondelart, Michelle Cool, Margot Tanghe en Jutta Van Daele in 44.72 PK 3

4×600

Hanne Callens, Margot Tanghe en Eloïse Rondelart in 5’53.89

 

Min heren

4×600

Emiel Velghe, Lars Braeckevelt en Tuur Lannoo in 6’06.65

 

AC dames

4x100m

Faith Maes, Pauline Callens, Hanne Scheffers en Stephanie Callens in 53.39

Margot Marreel, Charelle Cool, Nona Stevens en Ellen Terryn in 53.61

4×200

Stephanie Callens, Margot Marreel, Charelle Cool en Nona Stevens in 1’53.72

 

Schol heren

4×100

Hannes Terryn, Ricardo Vervenne, Andreas Maton en Sylas Bridoux in 48.98 PK 3

4×800

Mattis Tanghe, Hannes Terryn, Jens-Magnus Verhelst en Matice Van Walleghem in 9’03.90 PK 1

 

Cad heren

4×800

Robbe Callens, Bernard Laureys, Léon Dedecker en Victor Dedecker in 9’35.25 PK 3

Masters heren

4×800

Gilbert Devoldere, Edwin Kint, Tom Dedecker en Dirk Lannoo in 11’10.03

4×400

Gunther Vanhoutte, Brecht Braeckevelt, Jeroen Tanghe en Christoph Willems in 3’56.44 PK1

Edwin Kint, Gilbert Devoldere, Tom Dedecker en Dirk Lannoo in 4’53.11 PK2

AC heren

4×200

Ricardo Vervenne, Andreas Maton, Sylas Bridoux en Jochen Deprez in 1’38.60

Masters dames

4×400

Nathalie D’Hondt, Christa Geerolf, Petra Depypere en Charlotte Haspeslagh in 5’21.90 PK1

                                                                                                            

Senioren heren

4×1500

Sander Vandekerckhove, Simon d’Hoore, Reinout Van Hessche en Thomas Callewaert in 17’30.49 PK1

 

 

 

Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten.

  • Clubsponsors

    Wij dragen onze clubsponsors een warm hart toe